Aktualności

„Mosty zamiast murów” – mediacje szansą na rozwiązanie konfliktów. Biznesowy Poranek z VandO

Już 22 października zapraszamy na kolejny z cyklu Biznesowych Poranków pt. „Mosty zamiast murów” – mediacje szansą na rozwiązywanie konfliktów w organizacji i zespole.

 

 

Badanie opinii menedżerów – Konflikt i sposoby jego rozwiązywania – raport

Raport powstał na podstawie ankiety, którą przeprowadzili eksperci VandO w okresie czerwiec – wrzesień 2020r. – czyli w okresie wciąż istniejącej na świecie pandemii. Głównym celem raportu było zebranie dobrych praktyk i sugestii menedżerów, które inne organizacje mogłyby wykorzystać/wdrożyć do swoich systemów rozwiązywania konfliktów. Zobacz cały raport!

 

 

 

Tydzień Dialogu VandO

Tydzień Dialogu – 15-18 września 2020

Serdecznie zapraszamy na Tydzień Dialogu, cykl wydarzeń stacjonarnych i online, których celem jest promowanie idei komunikacji opartej na dialogu i konstruktywnego rozwiązywania konfliktów. 

 

 

 

Webinary – nowa oferta VandO

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami webinarów, które powstały po to by odpowiedzieć na najpilniejsze potrzeby, z którymi mierzą się pracownicy, menedżerowie i firmy.

 

 

 

VandO Cooperation Award – Konkurs dla firm

Zgłoś projekt do konkursu VandO Cooperation Award i promuj kulturę dialogu oraz działania na rzecz komunikacji!

 

 

Warsztat „Jak ogień i woda” – Akademia VARTOŚCIowych Relacji VandO – VandO

15 lutego 2020 zapraszamy na warsztat walentynkowy, oparty o model DISC. Warsztat inauguruje cykl Akademii VARTOŚCIowych Relacji.

 

Mikołajkowy poranek z VandO

Zapraszamy 6 grudnia o godzinie 9:00 na Mikołajkowy Poranek z VandO, którego tematem będzie: Kreowanie klimatu współpracy w zespołach i organizacjach.

 

 

 

VARTOŚCIowy poranek z VandO

28 listopada 2019 zapraszamy na VARTOŚCIowy poranek z VandO, którego tematem będzie „Konflikt w dialogu, czy dialog w konflikcie – inspiracje dla działów HR”.

 

Podsumowanie Kongresu KEP 2019 – VandO – doradztwo HR i rozwój kompetencji, by kreować kulturę dialogu

Za nami kolejna edycja Kongresu KEP. Zobaczcie o czym podczas prelekcji mówiła Prezes VandO – Joanna Telus oraz jak wyglądał Kongres od kulis. Zapraszamy!

 

VandO na Kongresie Edukacji Pozaformalnej już we wrześniu 2019 – VandO

Kongres Edukacji Pozaformalnej 2019 odbędzie się w Warszawie w dniach 18 i 19 września 2019. Zapraszamy!

 

VandO na HRD Innovations 2019

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie : HRD Innovations Expo 2019 – targi usług szkoleniowych i doradczych dla średnich i dużych organizacji.

 

VandO partonem Warszawskiego Preludium do Tygodnia Facylitacji 2019

VandO jest patronem II Warszawskiego Preludium do Międzynarodowego Tygodnia Facylitacji. Preludium – którego współinicjatorką jest Magdalena Robak – promuje ideę facylitacji edukując czym jest facylitacja.

 

 

 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – VandO

Miło nam poinformować, że od 21 sierpnia 2019 roku VandO sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. PIFS jest instytucją zrzeszającą firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski.

 

VandO na Śląskim Forum Pracowników Kadr – VandO

W dniach 11-13 września 2019 eksperci VandO poprowadzą warsztaty „Skuteczna komunikacja i współpraca w instytucji. Rola działu kadr i zarządzania zasobami ludzkimi” dla Uczestników Śląskiego Forum Pracowników Kadr.

 

PRO-VandO na Dniach Uczenia się Dorosłych 2019 – VandO

VandO aktywnie promuje postawę lifelong learning, dlatego też w tym roku wspieramy inicjatywę Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – „Dni uczenia się dorosłych”.